روغن 16 کیلویی بهار

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

 

شرکت کارخانجات بهار را می توان اولین تولید کننده روغن سرخ کردنی در ایران نام نهاد.روغن 16 کیلویی بهار یکی از محصولات این شرکت است که آن را به اسم  نیز می شناسند ولی وزن واقعی روغن بهار همان  16 کیلو می باشد.

 

شرکت بهار با بیش از 60 سال سابقه درخشان در زمینه تهیه و توزیع انواع روغن از جمله  از محبوبیت ویژه ای برخوردار است.  یکی از محصولات پر فروش شرکت بهار می باشد که در راس آن   قرار دارد.

 

 با توجه به کیفیت بالا و مقاومت زیاد در مقابل حرارت و دما،توانسته است بسیاری از مشکلات رستوران داران و فست فود ها و شیرینی پزی ها را بر طرف نماید.روغن  که قیمت آن در ماه های پایانی سال 96 تغییرات فراوانی داشت .

 

امروز دیگر تولید نمی شود.به گزارش خبرگزاری شرکت پخش روغن رومیانی،تمهیداتی در زمینه تولید مجدد  صورت گرفته است و در ماه های  پیش رو دوباره شاهد حضور و پیشروی مجدد روغن  در بازار باشیم وی افزود که تولید نشدن  قبل از اعمال حداکثری فشار تحریم ها انجام پذیرفت و تولید نشدن  خیلی به تحریم ها مرتبط نمی باشد.روغن 16 کیلویی بهار

 با توجه به کیفیت بالا و مقاومت زیاد در مقابل حرارت و دما،توانسته است بسیاری از مشکلات رستوران داران و فست فود ها و شیرینی پزی ها را بر طرف نماید.روغن  که قیمت آن در ماه های پایانی سال 96 تغییرات فراوانی داشت . با توجه به کیفیت بالا و مقاومت زیاد در مقابل حرارت و دما،توانسته است بسیاری از مشکلات رستوران داران و فست فود ها و شیرینی پزی ها را بر طرف نماید.روغن  که قیمت آن در ماه های پایانی سال 96 تغییرات فراوانی داشت .

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

admin
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *